Pole Dance pro dospělé

 

Jakou pokročilosti zvolit?

 

L1 NOVÁČCI

Kurz pole dance L1 NOVÁČCI je pro úplné začátečníky. V tomto kurzu se naučíte například: Základní postoj, různé typy chůze kolem tyče, otočky, základní prvky (např. Step Around), spiny (např. Back Hook Spin, Fireman Spin), základní šplh, sed a další. Není potřeba žádná předešlá zkušenost. Lekce vhodná od (15+).

 

L2 MÍRNĚ POKROČILÍ

V tomto kurzu se procvičují (neučí se od začátku) a hlavně kombinují všechny prvky a spiny naučené v předchozím kurzu L1 a vytváří se jednoduché kombinace. Pomalu se připravuje a trénuje na inverty (prvky hlavou dolů). Kurz je určen především pokračujícím kurzistkám z předešlého kurzu L1. 

Hlavní prvky: spiny (např. Back/ Front Hook Spin, Fireman Spin, Forward Spin, Chair Spin a další, z prvků například Windmill nebo Crucifix a sedy a lehy na tyči. Lekce vhodná od (15+).

 

L2+ MÍRNĚ POKROČILÍ A VÝŠ

Kurz pole dance L2+ je kurz pro absolventky kurzu Pole dance L2 pro mírně pokročilé. V tomto kurzu se znovu procvičují a hlavně kombinují všechny prvky a spiny naučené v předchozím kurzu a vytváří se kombinace. Trénují se již inverty. Kurz je určen především pokračujícím kurzistkám z předešlého kurzu L2.

Hlavní prvky: Invert a Inverted Crucifix, náročnější spiny, stojky s oporou, prvek Crossed Knee Release, Wrist Seat, Gemini climb a další. Lekce vhodná od (15+).

 

L3 STŘEDNĚ POKROČILÍ

Kurz pole dance L3 je pro absolventky kurzu L2+ pro mírně pokročilé a výš. V tomto kurzu se naučíte například: prvek Shoulder Mount, Butterfly Extended, Jade, Chopstick a dále náročnější spiny do invertů a jiné kombinace základních invertů a stojek. Lekce vhodná od (15+).

 

L4 POKROČILÍ

Kurz pole dance L4 je pro absolventky kurzu L3 pro středně pokročilé. V tomto kurzu se naučíte ty nejnáročnější spiny, inverty a kombinace. Popř. choreografii. Lekce vhodná od (15+).

 

POLE SPIN

Je kurz zaměřený na spinovou (rotační) tyč. Doporučujeme absolvovat alespoň kurz L1 a L2. Není vhodné pro úplné začátečníky. Lekce vhodná od (15+).

 

OPEN POLE DANCE

 je vedená lekce lektorkou. Výuka probíhá formou volnějšího tréninku, kdy je pro pokročilé možné si opakovat prvky z kurzů nebo ji můžete využít jako zkušební lekci pro začátečníky (NOVÁČKY). Pro pokročilejší klientky se neučí zcela nové prvky a to z důvodu, že návštěvnost klientů na lekcích je různá a nepravidelná. Lektorky mají však individuální přístup a postarají se o vaši spokojenost. Lekce vhodná od (15+).

 

 

POPIS POKROČILOSTÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ. LEKTOŘI JSOU TI, KTEŘÍ VŽDY PORADÍ A DOPORUČÍ NÁSLEDNÉ PŘECHODY Z JEDNÉ POKROČILOSTI DO DRUHÉ. JDE NÁM O BEZPEČÍ VŠECH KLIENTŮ A PROTO VÁS TAKÉ ŽÁDÁME O POCHOPENÍ A VAŠÍ TRPĚLIVOST SE SVÝM POSTUPEM NAHORU. NIC VÁM NEUTEČE A NENÍ POTŘEBA ZKOUŠET VŠE ZA KAŽDOU CENU A PŘIJÍT TAK ZBYTEČNĚ K ÚRAZU.

 

Chci se přihlásit