Pravidelné kurzy Pole Dance

Pravidelné kurzy Pole Dance

Uzavřené kurzy nabízí pravidelnou a posloupnou výuku od základů. Systém výuky je poskládán od začátečníků po pokročilé v souladu s všeobecnou výukou prvků (cviků) tak, jak by měli jít po sobě. Samozřejmostí je, že ne vždy se hned zvládne každý prvek (cvik) nebo spin. Každý z nás je individuální a Pole Dance nebo jiný druh aktivity vyžaduje také značný kousek trpělivosti.

Kurzy jsou skvělou cestou pro Váš rozvoj.

Kurz je velice individuální a „šitý na míru“ dle Vaší zdatnosti. Není nutností přizpůsobit se, ale společně najdeme řešení jak zvládat vše tak, aby, jste byli spokojeni a dosáhli svého a drželi krok s ostatními, jak jen to bude možné. Během kurzy se setkáváte se stejnými lidmi a tím i získáváte nové přátele.

Na konci každého období Vás čeká možnost ukázat to, co jste se naučili ať už ve skupinových choreografiích, dvojic nebo samostatně.

Pole dance je účinná metoda, pomocí které zpevníte, posílíte a současně protáhnete celé tělo. 

  • zlepšujete flexibilitu, ohebnost a mobilitu
  • posiluje nejen svaly, ale také sebevědomí
  • tanec i sport, učí eleganci, dynamice i smyslnosti, ale také efektivním trikům

Vše vždy začíná prvními úchopy, kroky, techniky až po triky, různé kombinace či přechody.

S každou rostoucí pokročilostí rozšíříte repertoár o nové prvky na statické tyči, ale i spinové (rotační). 

  • Začátečníci - naučíte se základní skladbu prvků a kombinací dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Mírně pokročilí - navážete na náplň kurzu pro začátečníky a rozšíříte je o prvky pro mírně pokročilé dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Středně pokročilí - navážete na náplň kurzu pro mírně pokročilé a rozšíříte o prvky pro středně pokročilé
  • Pokročilí - navážete na náplň kurzu pro středně pokročilé a postupně rozšiřujete repertoár podle nápadů jednotlivých lektorů. Propadnete-li Pole Dance úplně, pak před sebou můžete mít výzvu a to připravu na soutěže pořádané v ČR jako Pole Dance Championship nebo Pole Art.