Pole Dance pro děti

 

Vážení rodiče, máte li zájem své dítě přihlásit k nám do kurzu, pak stačí jen rozkliknout REZERVAČNÍ SYSTÉM provést novou registraci a najít volné místo. Pro více informací nás prosím kontaktujte osobně a my Vám rádi poradíme.

Kurz Pole Kids Basic je perfektní aktivitou pro děti ve věku od 6 do 11 let, které mají zájem se tomuto druhu sportu začít věnovat, ale také pro děti, které již Pole Dance dělají a nemají žádné jiné sportovní základy či aktivity. Naučí se nejen umění Pole Dance, ale také díky pravidelnému cvičení získávají větší kontrolu nad svým tělem, protažení svalů, zvýšení mobility kloubů zdravým způsobem, vnímání koordinace pohybů a to vše doplněné zábavnou formou různých her. 

Kurz Pole Kids & Junior L1+ je pro děti a dívky ve věku od 6 do 15let speciálně v tomto věkovém rozmezí a různých pohybových dovedností. Výuka Pole Dance jako taková se přizpůsobuje na základě schopností jednotlivců. Jde o kurz navazující na základní výuku doplněný o pohybovou a silovou průpravu v základech gymnastiky. Kurz je perfektní aktivitou pro mladé dívky. Nejen, že se naučí umění Pole Dance, ale také díky pravidelnému cvičení získají kontrolu nad svým tělem, pevnou postavu a protažené celé tělo. Dívky, které Pole Dance nadchne mají jedinečnou možnost připravovat se na různé soutěže a získávat tak další zkušenosti a třeba i ocenění.

Kurz je vedený profesionálním a velice zkušeným trenérem a školícím lekterom Pole Dance Academy.

Pole Kids Advanced je speciální kurz, který trvá 90 minut Polinky Advanced, je pro dívky ve věku od 6 do 11 let které jsou již sportovně vedené a vyspělejší. Dívky jsou předem vybrané hlavní lektorkou!

Lekce je rozdělená na části, kde 30 minut probíhá pohybová a gymnastická průprava a 60 minut patří výuce na tyči v čase od 15:45 do 17:15

Tento kurz je vhodný pro pokročilejší dívky, které v základním kurzu předvedly své dovednosti rychleji a to právě díky předchozí popřípadě i stále současné sportovní aktivitě jako je gymnastika moderní a sportovní, balet, sportovní aerobik, krasobruslení apod. Díky těmto sportům je výuka Pole Dance mnohem rychlejší a dívky tak rychleji postupují v přípravě na náročnější prvky a kombinace, které Pole Dance nabízí. Pro dívky, které projeví zájem se nabízí možnost účastnit se také soutěží pořádané v ČR ale i ve Světě.

Kurz je vedený profesionální a velice zkušenou trenérkou a školící lektorkou Pole Dance Academy.