Open Pole Dance

Otevřené lekce Pole Dance

 

Otevřené lekce Pole Dance nabízí možnost ONLINE REZERVACÍ V NAŠEM SYSTÉMU, díky kterému máte příležitost navštěvovat lekce dle Vašeho výběru a času, který Vám vyhovuje. Platí ať už v případě, že si s časových důvodů nemůžete dovolit chodit na pravidelný kurz a nebo pokud kurz využívate, pak je otevřená lekce možností, jak přidat lekci navíc a tím se také rychleji posouvat.

Otervřené lekce Open Pole Dance slouží také k využívání náhradních lekcí z kurzů.

Vše vždy platí pouze v době platnosti uvedeného data aktuálího výukového období.

Uvedené datum období se váže na naše pravidelné kurzy, které většinou bývají 3 měsíce. Tedy i platnost vstupových permanentek dle výběru je takto stanovena.

Lekce Open Pole Dance je běžně vedená lektorkou nebo lektorem a výuka probíhá formou volnějšího tréninku, kdy je možné si opakovat prvky z kurzů, doučit se to, co jste například zameškali v nepřítomnosti na svém kurzu. Lektoři jsou připraveni Vám poradit, postarají se o warm up a cool down a dbají na bezpečnost. Neučí zcela nové prvky a to z důvodu, že návštěvnost klientů na lekcích je různá a nepravidelná. Open Pole Dance může být i takový vlastní trénink pod dozorem s poradenstvím. 

Je možné využívat jednorázové vstupy, ale i zvýhodněné permanentky na 5 nebo 10 lekcí.