Lekce Exotic byly v našem studio od začátku ne úplně dobře vnímány. Je ale nutné podívat se na tento taneční styl i tak, jak je vnímán ve světě v tom dobrém slova smyslu!

Jedná se o tzv. Exotic Style tedy High Heels Pole Dance. Většina tento styl odsuzuje právě proto, že je spojován s erotikou, ale rádi bychom Vás uvedli do našeho pohledu, jak vnímáme my tento styl…

Exotic je sice sexy stylem, ale zahrnuje více tance, samozřejmě je spojován i s tyčí a tak triky jsou pro něj taky zcela zásadní. Tanečnice při něm musí mít vysoké podpatky, aby byl dodán mírný nádech vzrušení a emocí. Na lekcích Exotic Art a High Heels Basic se soustředíme na mírně sexy stránku pole dance. 

Na kurzech se naučíte jednoduché a krátké choreografie s tyčí.

Styl Exotic Pole Dance se postupně stává velmi oblíbenou odnoží klasického pole dance v České republice, zatímco v Rusku má již dlouhou tradici.
Exotic Pole Dance se soustředí na ženskost a smyslnou stránku tance. I když prvky na tyči jsou velmi důležité, tento styl je zaměřen více na choreografii a celkový estetický dojem.  Pro tento styl Exotic Pole Dance je zásadní především plynulé propojování tanečních pohybů, přechody a výraz, jakož i vcítění se do tance (Exotic Flow). 

Tančíme na vysokých podpatcích. Exotic choreografie jsou většinou kombinací taneční techniky na zemi (floowrwork), jakož i na tyči.

Kurzy jsou nyní v nabídce ve Středu Exotic Art s Denisou a High Heels Basic s Klárou každou Neděli. Možné je začít i bez předchozích zkušeností s Pole Dance!! Poslední volná místa.

Ukázka EXOTIC ART s Denisou Kudláčkovou 

https://youtu.be/TZW037OZtlY