ONLINE LEKCE

16.01.2021
Od 19.1.2021 s námi můžete trénovat online prostřednictvím Google Meet...
ONLINE LEKCE

 

Rádi bychom Vás tímto informovali o spuštění ONLINE LEKCÍ od 19.1.2021.


Situace kolem otevření studia je stále nejistá, a tak jsme se rozhodli vyzkoušet pár lekcí ONLINE formou přes Google Meet :) Nejedná se o trénink podle Pole Dance Online, ale živé připojení a lekce pod vedením lektorů.

První a zkušební online lekce proběhnou společně s ROMANEM A DENČOU v ÚTERÝ 19.1.2021
od 17:00 do 18:00 Pole Dance a 18:15 do 19:15 Mobilita a flexibilita. 

Online lekce proběhnou minimálně s 10 přihlášenými účastníky. 


ONLINE lekce jsou pro všechny, kdo budou mít zájem použít své náhradní lekce z kurzů zakoupených od 1.9.2020 a z permanentek zakoupených také v období před uzavřením studia.

Kurzy zaplacené s platností od 4.1.2021 byly převedeny na speciál koronapermanentky a tyto vstupy je taktéž možné použít na online lekce.

Pro všechny klienty, kteří již nemají náhradní lekce nebo permanetky, ale také pro klienty nové, kteří by se rádi připojili, je možné využít jednorázový vstup za cenu 160 Kč platbou převodem na účet.

Prosím nezapomeňte na 2 až 3 dny bankovní transakce, aby Vám jednorázový vstup byl připsán na Váš uživatelský účet k provedení rezervace. Je možné platbu poslat i v den probíhající lekce, jen je nutné poslat ihned potvrzení o provedení platby na email roman.gemrot@seznam.cz a tím Vám bude obratem provedená rezervace a následně i odeslán odkaz pro připojení.

Pokud se budete připojovat přes stolní počítač nebo notebook, tak jediné co potřebujete je webkamera a soukromý odkaz, který Vám bude odeslán v den probíhající lekce, před jejím začátkem 15 min na základě provedené rezervace v našem rezervačním systému https://one2onestudio.isportsystem.cz/

Pro připojení přes mobil nebo tablet je nutné si stáhnout aplikaci Google Meet.

PODPORA PROVOZU STUDIA:

Pokud by jste měli zájem podpořit nás a naše studio, je možné přispět jakoukoliv částkou na náš účet: 3087502153/0800 (do poznámky prosím napište "Dar + Vaše jméno") moc Vám děkujeme za případnou podporu :)

A v případě zájmu, máte stále možnost využít nabídky výměny náhradních lekcí a případně také permanentek za členství na https://www.poledanceonline.cz/


Děkujeme že jste s námi a moc se na Vás těšíme.