ONE2ONE CHRISTMAS PARTY 20.12.2019

20.12.2019
Dne 20.12.2019 vánoční párty program...
ONE2ONE CHRISTMAS PARTY 20.12.2019

Váženi klienti,

pojďme společně oslavit vánoce v prostorech studia One2One.

A nejen oslavit vánoce a konec roku 2019, ale především vytvořit pořádnou vánoční Pole Dance atmosféru v podobě Vašich vystoupení.

Jedinečná příležitost opět předvést svým blízkým to, co se v kurzech učíte, to proč to děláte a jak Vás to baví. Vystupovat se bude ve skupinách dle kurzů a pokročilostí, a pro Ty odvážnější se nabízí možnost připravit si krátké samostatné vystoupení.

Potěšte své blízké, svým uměním.

Závěrem programu se můžete těšit i na lektorskou SHOW.

Bližší informace a časový harmonogram vystupujících budeme posílat všem na email co nejdříve.

Tak kdo se hlásí? 

Jména vystupujících kdo budete mít zájem o samostatné vystoupení, nám zasílejte prosím na email a skupinové vystoupení vyřešíme na lekcích.

denisa@one2onestudio.cz
roman@one2onestudio.cz

a to vše nejpozději do 13 .12.2019

A aby byl večírek pohodový připravíme drobné občerstvení ve studiu pro vystupující a v kavárně Fugner Cafe pro Vaše blízké, kde se budou scházet než začne program.

Po ukončení programu tradičně také proběhne AFTER PARTY v kavárně FUGNER CAFE.

Pokud se budete chtít podělit i Vy s námi o nějaké ty vánoční dobroty, pak nás můžete potěšit občerstvením, alkoholem…no, co uznáte za vhodné.

Příchod do sálu pro klienty našeho studia a rodinných příbuzných prosíme v 19:00 hod nejdříve. Pokud Vám čas vyjde s příchodem dříve, využijte naší kavárnu Fugner Cafe a vyčkejte u kávy chvíli tam, děkujeme.

V kavárně Fugner Cafe se také bude vybírat mini symbolické vstupné 50,- Kč

ALE POZOR AKCE NA PERMANENTKU 10 vstupů!

Chceš získat slevu na permanentku?

Pak ji stačí zakoupit v den vánočního večírku před zahájením programu v kavárně Fugner Cafe za pouhých  999,- Kč s platností do 31.3.2020!

Těšíme se na Vás všechny.