NOVÝ ROZVRH KURZŮ OD 4.1.2021

20.10.2020
V systému již v prodeji nové kurzy od 4.1.2021 a řešení náhradních lekcí po dobu uzavření studia...
NOVÝ ROZVRH KURZŮ OD 4.1.2021

Milí přátelé studia One2One :)

Rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci :)

1. CO SE TÝČE NÁHRADNÍCH LEKCÍ PO DOBU UZAVŘENÍ STUDIA, BUDETE MÍT MOŽNOST SI JE NAHRADNIT NA OPEN CLASS S PLATNOSTÍ AŽ DO 31.3.2021! 

Celkový počet náhradaních lekcí bude nastaven až s datem otevření studia.

OD OTEVŘENÍ STUDIA, NEJPOZDĚJI VŠAK OD 4.1.2021 VÁM PŘIDÁME PÁR OPEN CLASS NAVÍC PRO MOŽNOST ČERPÁNÍ NÁHRAD, ALE TAKÉ SAMOZŘEJMĚ I PRO BĚŽNÉ VSTUPY Z PERMANENTEK. 

SPECIÁLNĚ PRO DĚTI A JUNIORY PŘIDÁME DO ROZVRHU DVĚ OPEN CLASS LEKCE PRO MOŽNOST ČERPÁNÍ NÁHRADNÍCH LEKCÍ.

OPEN CLASS PRO DĚTI A JUNIORY NEBUDOU SLOUŽIT PRO BĚŽNÉ VSTUPY, ALE POUZE PRO NÁHRADY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

POKUD BY JSTE NÁS CHTĚLI PODPOŘIT, MŮŽETE SVÉ NÁHRADNÍ LEKCE PO DOBU UZAVŘENÍ STUDIA VYMĚNIT ZA ČLENSTVÍ NA POLE DANCE ONLINE www.poledanceonline.cz

Pokud členství nemáte, můžete tak v době uzavření studia zůstat ve formě :) a pokud ano, vaše členství se prodlouží o tuto náhradu. Tím nám velmi pomůžete, ulehčíte nám od nahrazování lekcí v době, kdy už poběží nový rozvrh.

Konkrétně k náhradě na Pole dance online nabízíme náhradu 3 lekcí, pro děti a juniory to činí 1 měsíc členství a pro dospělé a studenty 1 měsíc a 2 týdny členství.

V připadě, že máte o tuto možnost s Pole dance online zájem, nás prosím každý zvlášť informujte výhradně na email roman.gemrot@seznam.cz 

Zbytek lekcí bychom Vám nechali k náhradě na open class u nás ve studiu do 31.3.2021 :)

2.  Stále nám sice trvá stav nouze (uzavření studia) a nevíme zatím kdy dojde opětovnému otevření, ale i přesto jsme pro Vás připravili nový ROZVRH KURZŮ OD 4.1.2021 :) 

I přes respektování nařízení a také i přesto, že se stále něco mění, se snažíme zachovat chladnou hlavu a plánovat vše tak, abychom měli s předstihem připravené kurzy a open class na nový rok :)
A věříme, že jak na Nový rok, tak i po celý rok :)

Nyní je v systému již možnost rezervovat si svá místa a uhradit je nejpozději do 3 dnů od provedení rezervace tak, aby byla platba připsána na účet a tím i závazně potvrzená rezervace do 7 dnů.
Po té máte své místo jisté a nedojde ke stornování neuhrazených kurzů.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení :)

3. Také z důvodu této koronavirové situace jsme pro letošní rok zrušili vánoční večírek :( je nám to moc líto, ale příprava choreografií a další program by byl nejistý. Necháme si vše na klidnější období bez omezení. 

Děkujeme za pochopení a moc se na Vás všechny těšíme :)

Tým One2One