NOVÝ ROZVRH KURZŮ OD 1.9.2020

11.07.2020
V systému již v prodeji nové kurzy...
NOVÝ ROZVRH KURZŮ OD 1.9.2020

Připravili jsme pro Vás NOVÝ ROZVRH KURZŮ s platností od 1.9.2020.

V tuto chvíli je vše v systému a je možné si již zakoupit kurzy a rezervovat si tak své místa. Pozor jen na to, že v systému je stále také aktivní rozvrh open class. Tedy při otevření systému uvidíte OPEN CLASS SÁL 1/2 a ROZVRH KURZŮ OD 1.9.2020 SÁL 1 a 2. Je tedy důležité si otevřít rozvrh kurzů a v kalendáři zadat výběr termínu kurzu od 1.9.2020 a postup zadání plateb je stejný. Od rezervace Vašeho kurzu je potřeba uhradit platbu do 7 dnů, jinak dojde ke storno rezervaci.

Platí to jak pro dospělé, tak i rodiče dětí a juniorů.

Rezervujte si místa v daných pokročilostech a dle obtížnosti tak, jak jste fyzicky zdatní a pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme. Pokud bude rezervace nesprávná, budeme Vás informovat.

Permanentky a jednorázové vstupy na open class budou v prodeji od 22.8.2020. 


Časy začátků lekcí zůstávají vždy od celé hodiny a končit budou stejně jako v tomto období a to 5 minut před začátkem další lekce. Výměna klientů probíhá tímto způsobem pohodověji, je čas na vyvětrání sálů, případných příprav sálů na další lekci. Prosíme Vás, aby jste stále chodili na lekce opravdu pár minut předem, tak, aby předchozí lekce nebyla příliš narušená během výuky. Také Vás žádáme o dodržování tichého režimu v šatnách a především pak na sále. Moc děkujeme za pochopení.

Na kurzech od 1.9.2020 bude pouze počet 7 klientů na sále, to znamená, že je garance vlastní tyče :)