NOVÝ ROZVRH KURZŮ A SYSTÉM NÁHRAD OD 1.9.2022

01.08.2022
V rezervačním systému je připravený nový rozvrh kurzů....
NOVÝ ROZVRH KURZŮ A SYSTÉM NÁHRAD OD 1.9.2022

 

U nás ve studiu se pomaličku chystáme na podzimní období a nový rozvrh je tu! :) 

NOVÝ ROZVRH KURZŮ OD 1.9.2022

Máme pro Vás v systému již připravený nový rozvrh kurzů od 1.9.2022. Je možné si již provádět rezervace :)

https://one2onestudio.isportsystem.cz/

Od září nám dále již kurzy nepovedou lektorky Tereza Dvořáková a Eva Gavendová, což jste již možná zjistili buď někteří osobně na lekcích a nebo z příspěvku na FB. Holkám moc děkujeme za spolupráci a přejeme hodně uspěchů v další etapě jejich života :)

Lektorka Anička Procházková ze zdravotních důvodů začátek svých kurzů musí ještě odložit a podle situace se dále budeme domlouvat na možnostech, kdy se ke kurzům vrátit? 

Na druhou stranu máme nové dvě začínající lektorky Evelínu Pichrtovou a Janu Macháčkovou.

Obě holky se již účastnili soutěží Pole Sport a chystají se Pole Art a také na akreditovaný kurz POLE DANCE ACADEMY. K nám do studia chodí na lekce a osobní tréninky pár let a po soutěžích projevily zájem také o možnost rozvíjet se také ve výuce Pole Dance, za což jsme velice rádi.

Od 1.9.2022 v rozvrhu povedou pouze kurzy pro úplné začátečníky. Pokročilé kurzy L3 a L4 budou s Monikou Jezberovou a Kateřinou Kratochvílovou. 

Drazí rodiče, v rozvrhu najdete i nový kurzy pro děti a juniory a proto je neváhejte rezervovat.

NOVÝ SYSTÉM NÁHRAD A NOVÝ KURZ 

Máme pro Vás dvě novinky, které Vás potěší v podobě nového systému náhrad a nového kurzu pro pokročilé.

Při každém zakoupení kurzu stále zůstává možnost dvou náhradních lekcí za celé období, ale stále platí odhlášení 24 hodin předem. Platí jak pro dospělé, studenty, juniory i děti.

Změna však bude v tom, kde si lekce nahradit? 

Systém využití náhradních lekcí na open class od 1.9.2022 již platit nebude.

Využití náhadních lekcí bude od 1.9.2022 možné v jiných kurzech všech pokročilostí.


Jak to bude probíhat?

  • na vybraném kurzu musí být buď úplně volné místo, uvidíte volno a nebo uvidíte možnost pouze náhrady a v obou případech si lekci můžete nahradit
  • dále si tedy vyberete daný kurz a přidáte rezervaci náhrádní lekce 

  • náhrady budou platit ve všech pokročilostech

  • je nutné se přizpůsobit lektorce a výuce v dané pokročilosti, aby se nenarušil probíhající kurz. Buďte prosíme ohledupní.
  • v případě, že si provedete na vybraném kurzu rezervaci své náhradní lekce a nebudete se moct lekce účastnit, máte možnost si náhradní lekci stornovat a lekce se Vám vrátí (pozor, platí pouze 24 hodin předem). V opačném případě (méně jak 24 hodin předem), bude lekce již započítána jako použitá. Odhlášením se uvolníte místo pro někoho jiného. 

Děti a junioři si náhradní lekce nahrazují pouze v kurzech určených pouze pro děti a juniory. Nikoliv v kurzech pro dospělé! Děkujeme za pochopení.Děkujeme Vám za pozornost, užívejte dále krásného léta a moc se na Vás těšíme :)